Rozlučka ml. přípravky

     Zdravím všechny naše příznivce. V sobotu 16.12.2017 proběhlo tradiční rozloučení s fotbalovou sezónou našich nejmenších fotbalistů v tělocvičně TJ Spartak Chrastava. Pod taktovkou trenéra Petra Rachlického proběhl nejprve slavnostní nástup, na kterém starosta města Chrastavy Ing. Michael Canov pronesl úvodní řeč. Poděkoval rodičům, že podporují své ratolesti ve sportovních aktivitách a popřál všem klukům, aby jednou mohli v tomto sportu reprezentovat město Chrastava stejně tak dobře, jako to aktuálně dělají muži v divizním týmu A. Dále se ujal slova předseda TJ Spartak Chrastava pan Petr Rozmajzl, který rovněž poděkoval klukům, ale především trenérovi Petru Rachlickému za jeho dosavadní práci s přípravou malých fotbalistů a pak všem popřál bohatého Ježíška.

     Velmi příjemné a pro naše nejmenší fotbalisty rozhodně povzbuzující bylo, že se na ně přišli podívat hráči z A týmu a to konkrétně Jiří Štajner, Ludvík Zíka a Filip Henzl.

     Po nástupu proběhla nejprve soutěž mezi jednotlivými týmy dětí a rodičů v opičí dráze. Poté se uskutečnil turnaj pěti týmů sestavených z dětí a rodičů. Každý zápas trval 15 minut a našim nejmladším fotbalistům se v nich vždy podařilo jednoznačně zvítězit. Turnaj tak dopadnul ke spokojenosti všech zúčastněných. Na závěr předali trenéři Petr Rachlický a p. Hovad svým svěřencům medaile a dárky. Předseda Petr Rozmajzl společně s Ludvíkem Zíkou a Filipem Henzlem vyhodnotili a odměnili nejlepší hráče. Na konec rodiče poděkovali trenérům a popřáli jim příjemné vánoční svátky plné klidu a odpočinku.

     Turnaj i rozloučení s letošní fotbalovou sezónou nejmladších fotbalistů proběhlo bez zranění a všichni jsme si to náramně užili. Děkujeme všem.

Fotografie z fotbalové rozlučky

Rozlučka naší přípravky

Rozlučka s fotbalovou sezónou mladší a starší přípravky.

Dne 10.6. 2017 od 16,30 hodin proběhlo na našem hlavním hřišti společné rozloučení s fotbalovou sezónou mladší a starší přípravky za účasti rodičů. Na začátku bylo provedeno trenéry p. Močárkem a p. Soldánem ve zkratce zhodnocení sezóny, následně byly stanoveny termíny zahájení přípravy na novou sezónu a na závěr shromáždění byla slavnostně rozdána písemná poděkování všem malým fotbalistům, kteří přecházejí do vyšší kategorie.

 Následovala fotbalová utkání hráčů mladší a starší přípravky proti rodičům na vytvořených třech hřištích podle kategorii. Výsledky zápasů se nepodařilo zaznamenat, avšak velkým kladem bylo to, že se zapojili převážně všichni i malá děvčata a hlavně nedošlo ke zranění.

 Přálo nám počasí, tak se opékaly vuřty a souběžně hrála utkání. Naše poděkování patří maminkám, které donesly na stůl dobroty, takže byl všeho dostatek a kdo chtěl, tak se bavil. Abych nezapomněl taktéž na poděkování panu Sehnoutkovi, který nám  koupil sud limonády, dalo by se říci, že spokojenost. Snad kaňkou na celé akci byla neomluvená absence některých hráčů a rodičů.

Na závěr si popřejme, abychom se po prázdninách setkali všichni ve zdraví a společným úsilím nás trenérů, Vás rodičů a kluků rozjeli ten náš fotbálek.

Trenéři

 

Turnaj st. přípravky ve Vesci

Zdravím naše příznivce,

chtěl bych opět poděkovat všem, co se zúčastnili turnaje ve Vesci! Vezeme si  1. místo a to je super. Máme nějaké nedostatky a na těch zapracujeme na treniku. Musím pochválit celý tým, protože jsem dali hodně gólů a málo jich dostali, což svědčí i o dobré obraně.

Už se těším na další turnaj příští týden v Chotyni.

 

Mladší žáci:kapitán a nej hráč

Team mladších žáku,jednotně zvolil nového kapitána mužstva,kterým se na podzimní sezonu stal obránce JIŘÍ TVRDEK-GRATULUJI.

Nejlepším hráčem jarní sezony se stal náš golman JAKUB HILLE,který dostal šálu Spartaku Chrastava.Tuto šálu nám věnoval předseda oddílu-Petr Rozmajzl-děkujeme a gratulujeme.

trenér

MEZINÁRODNÍ TURNAJ V POLSKU

V sobotu 25.7.2015 se uskutečnil každoroční turnaj partnerských měst ze zemí Německa, Polska a České Republiky. Bohužel letošní turnaj nedoplnilo mužstvo z Německého Eichstättu, které po zdravotních problémech svých hráčů muselo letošní měření sil vynechat.

Co se týká organizace tohoto ročníku, tak se asi bohužel nenašlo moc těch, kteří by s tim byly spokojeni – přeci jen je to MEZINÁRNODNÍ TURNAJ.

Samotný turnaj se odehrál tedy ve složení dvou Polských celků a jednoho českého a to jak u starších, tak i u mladších žáků.

Starší žáci vkročili do turnaje výhrou 1:0 – ovšem to nikdo nevěděl že i po posledním zápase ve skupině, který chrastava 0:1 prohraje a jelikož i zápas mezi celky polska skončil 1:0, nastala docela unikátní bilance všech tří týmů, kdy měli všichni 3 body a stejné skóre – nařadu museli přijít tedy penalty – Chrastava si v losování vytáhla to šťastnější a to přímý postup do rozstřelu o celkovou výhru. Tudíž v souboji o finále v turnaji si to rozdali dva Polské celky – tím šťastnějším byl domácí

Lwówek Śląski, který se ale celkové výhry v turnaji nedočkal, jelikož v penaltovém rozstřelu se zaskvěl gólman Chrastavy – Adam Zoul!

Tudíž Chrastava zase mohla konečně po letech být na nejvyšším stupínku.

Mladší žáci vkročili do turnaje výhrou 3:0, kdy se hlavně v bráně skvěle předvedla naděje na pozici brankáře Jakub Hille. Ve druhém zápase, ve kterém nastoupili naši borci potřebovali nutnou výhru, aby byly ti nejlepší. To se bohužel nepovedlo, ikdyž ke konci snaživě dotahovali dvougólový náskok soupeře, kdy ho dotáhli až do remízového stavu. Kluci z Chrastavy pak měli ještě na konci obrovskou šanci skóre zápasu uplně otočit, bohužel hlavička jednoho z našich borců bránu jen přeletěla. Tudíž z toho bylo "jen" 2.místo na turnaji. ale myslím si že Chrastaváci se rozhodně stydět nemusejí, jak mladší tak i starší žáci ze sebe vydali maximum a předvedli hodně dobré výkony reprezentující Chrastavský fotbal!

FOTO ZDE:

http://lukaskraga.rajce.idnes.cz/Mezinarodni_turnaj_v_Polsku/

Trénink

Dobrý den,
Před odjezdem do Polska na mezinárodní turnaj,máme ve čtvrtek od 16.30 trénink na UMT.Povinná učast je pro hráče,kteří jsou nominováni do Polska,samozřejmě jestli mají ostatní hráči volno,budeme rádi,když příjdou.Plátí i pro trenéry.