Rozlučka naší přípravky

Rozlučka s fotbalovou sezónou mladší a starší přípravky.

Dne 10.6. 2017 od 16,30 hodin proběhlo na našem hlavním hřišti společné rozloučení s fotbalovou sezónou mladší a starší přípravky za účasti rodičů. Na začátku bylo provedeno trenéry p. Močárkem a p. Soldánem ve zkratce zhodnocení sezóny, následně byly stanoveny termíny zahájení přípravy na novou sezónu a na závěr shromáždění byla slavnostně rozdána písemná poděkování všem malým fotbalistům, kteří přecházejí do vyšší kategorie.

 Následovala fotbalová utkání hráčů mladší a starší přípravky proti rodičům na vytvořených třech hřištích podle kategorii. Výsledky zápasů se nepodařilo zaznamenat, avšak velkým kladem bylo to, že se zapojili převážně všichni i malá děvčata a hlavně nedošlo ke zranění.

 Přálo nám počasí, tak se opékaly vuřty a souběžně hrála utkání. Naše poděkování patří maminkám, které donesly na stůl dobroty, takže byl všeho dostatek a kdo chtěl, tak se bavil. Abych nezapomněl taktéž na poděkování panu Sehnoutkovi, který nám  koupil sud limonády, dalo by se říci, že spokojenost. Snad kaňkou na celé akci byla neomluvená absence některých hráčů a rodičů.

Na závěr si popřejme, abychom se po prázdninách setkali všichni ve zdraví a společným úsilím nás trenérů, Vás rodičů a kluků rozjeli ten náš fotbálek.

Trenéři

 

Turnaj st. přípravky ve Vesci

Zdravím naše příznivce,

chtěl bych opět poděkovat všem, co se zúčastnili turnaje ve Vesci! Vezeme si  1. místo a to je super. Máme nějaké nedostatky a na těch zapracujeme na treniku. Musím pochválit celý tým, protože jsem dali hodně gólů a málo jich dostali, což svědčí i o dobré obraně.

Už se těším na další turnaj příští týden v Chotyni.

 

Mladší žáci:kapitán a nej hráč

Team mladších žáku,jednotně zvolil nového kapitána mužstva,kterým se na podzimní sezonu stal obránce JIŘÍ TVRDEK-GRATULUJI.

Nejlepším hráčem jarní sezony se stal náš golman JAKUB HILLE,který dostal šálu Spartaku Chrastava.Tuto šálu nám věnoval předseda oddílu-Petr Rozmajzl-děkujeme a gratulujeme.

trenér

MEZINÁRODNÍ TURNAJ V POLSKU

V sobotu 25.7.2015 se uskutečnil každoroční turnaj partnerských měst ze zemí Německa, Polska a České Republiky. Bohužel letošní turnaj nedoplnilo mužstvo z Německého Eichstättu, které po zdravotních problémech svých hráčů muselo letošní měření sil vynechat.

Co se týká organizace tohoto ročníku, tak se asi bohužel nenašlo moc těch, kteří by s tim byly spokojeni – přeci jen je to MEZINÁRNODNÍ TURNAJ.

Samotný turnaj se odehrál tedy ve složení dvou Polských celků a jednoho českého a to jak u starších, tak i u mladších žáků.

Starší žáci vkročili do turnaje výhrou 1:0 – ovšem to nikdo nevěděl že i po posledním zápase ve skupině, který chrastava 0:1 prohraje a jelikož i zápas mezi celky polska skončil 1:0, nastala docela unikátní bilance všech tří týmů, kdy měli všichni 3 body a stejné skóre – nařadu museli přijít tedy penalty – Chrastava si v losování vytáhla to šťastnější a to přímý postup do rozstřelu o celkovou výhru. Tudíž v souboji o finále v turnaji si to rozdali dva Polské celky – tím šťastnějším byl domácí

Lwówek Śląski, který se ale celkové výhry v turnaji nedočkal, jelikož v penaltovém rozstřelu se zaskvěl gólman Chrastavy – Adam Zoul!

Tudíž Chrastava zase mohla konečně po letech být na nejvyšším stupínku.

Mladší žáci vkročili do turnaje výhrou 3:0, kdy se hlavně v bráně skvěle předvedla naděje na pozici brankáře Jakub Hille. Ve druhém zápase, ve kterém nastoupili naši borci potřebovali nutnou výhru, aby byly ti nejlepší. To se bohužel nepovedlo, ikdyž ke konci snaživě dotahovali dvougólový náskok soupeře, kdy ho dotáhli až do remízového stavu. Kluci z Chrastavy pak měli ještě na konci obrovskou šanci skóre zápasu uplně otočit, bohužel hlavička jednoho z našich borců bránu jen přeletěla. Tudíž z toho bylo "jen" 2.místo na turnaji. ale myslím si že Chrastaváci se rozhodně stydět nemusejí, jak mladší tak i starší žáci ze sebe vydali maximum a předvedli hodně dobré výkony reprezentující Chrastavský fotbal!

FOTO ZDE:

http://lukaskraga.rajce.idnes.cz/Mezinarodni_turnaj_v_Polsku/

Trénink

Dobrý den,
Před odjezdem do Polska na mezinárodní turnaj,máme ve čtvrtek od 16.30 trénink na UMT.Povinná učast je pro hráče,kteří jsou nominováni do Polska,samozřejmě jestli mají ostatní hráči volno,budeme rádi,když příjdou.Plátí i pro trenéry.

28.6.2015 – mladší přípravka pojede na turnaj o pohár starosty Vratislavic

Zdravím, v neděli 28.6.2015 pojede mladší přípravka na turnaj do Vratislavic hrát o pohár starosty. Nominováni jsou:

Adam Janoušek, Martin Fiala, Lukáš Močárko, Michal Žur, Petr Svoboda, Jaroslav Svoboda, Jan Klust, Ondřej Šimek a Matěj Magdolen. Odjezd od haly TJ Spartak Chrastava v 8:40. S sebou kopačky nebo sálovky (možná obojí), chrániče, svačinu, pití, kapesné, oblečení do každého počasí. Rodičům, kteří nám pomohou s dopravou, předem moc děkujeme.

Trenér Lukáš Močárko