Rozlučka ml. přípravky

     Zdravím všechny naše příznivce. V sobotu 16.12.2017 proběhlo tradiční rozloučení s fotbalovou sezónou našich nejmenších fotbalistů v tělocvičně TJ Spartak Chrastava. Pod taktovkou trenéra Petra Rachlického proběhl nejprve slavnostní nástup, na kterém starosta města Chrastavy Ing. Michael Canov pronesl úvodní řeč. Poděkoval rodičům, že podporují své ratolesti ve sportovních aktivitách a popřál všem klukům, aby jednou mohli v tomto sportu reprezentovat město Chrastava stejně tak dobře, jako to aktuálně dělají muži v divizním týmu A. Dále se ujal slova předseda TJ Spartak Chrastava pan Petr Rozmajzl, který rovněž poděkoval klukům, ale především trenérovi Petru Rachlickému za jeho dosavadní práci s přípravou malých fotbalistů a pak všem popřál bohatého Ježíška.

     Velmi příjemné a pro naše nejmenší fotbalisty rozhodně povzbuzující bylo, že se na ně přišli podívat hráči z A týmu a to konkrétně Jiří Štajner, Ludvík Zíka a Filip Henzl.

     Po nástupu proběhla nejprve soutěž mezi jednotlivými týmy dětí a rodičů v opičí dráze. Poté se uskutečnil turnaj pěti týmů sestavených z dětí a rodičů. Každý zápas trval 15 minut a našim nejmladším fotbalistům se v nich vždy podařilo jednoznačně zvítězit. Turnaj tak dopadnul ke spokojenosti všech zúčastněných. Na závěr předali trenéři Petr Rachlický a p. Hovad svým svěřencům medaile a dárky. Předseda Petr Rozmajzl společně s Ludvíkem Zíkou a Filipem Henzlem vyhodnotili a odměnili nejlepší hráče. Na konec rodiče poděkovali trenérům a popřáli jim příjemné vánoční svátky plné klidu a odpočinku.

     Turnaj i rozloučení s letošní fotbalovou sezónou nejmladších fotbalistů proběhlo bez zranění a všichni jsme si to náramně užili. Děkujeme všem.

Fotografie z fotbalové rozlučky

Rozlučka přípravky a ml. žáků

Zdravím naše příznivce, v sobotu 28.5.2016 se uskutečnilo tradiční rozloučení s fotbalovou sezónou 2015/2016 našich nejmenších fotbalistů z přípravek a mladších žáků. Sice nám nepřálo počasí, ale nálada byla skvělá a věřím, že si to všichni moc užili. Velkým překvapením pro malé fotbalisty bylo zajisté ocenění jejich práce a sportovních úspěchů a to v podobě trika s logem, vysněného čísla a hlavně s vlastním jménem :-). Děkujeme trenérům a všem, kteří rozlučku připravili. Děkujeme rodičům za skvělé dobroty a více komentářů není třeba. Za vše mluví tyto fotografie.

Děkujeme Veronice Šimkové za fotografie.

 

Informace pro trenéry mládeže

Důležité informace o financování a podpoře mládeže tj. mladých fotbalistů a o informačním systému is.fotbal.cz.

  1. Členské příspěvky FAČR – Struktura použití členských příspěvků
    201420152016
  2. Podpora formou grantů z města Chrastavy: čtěte zde
  3. Podopra mládeže za rok 2015 (viz dokument z MÚ Chrastava)
  4. V systému is.fotbal.cz jsou v administrátorském účtu vidět všechny sběrné faktury a v archivu i položkově rozepsané náklady. Tato informace vychází z nápovědy systému. Konkrétně text: Po přihlášení do Informačního systému FAČR uvidí administrátor v menu FAKTURACE všechny položky, které se mu v aktuálním fakturačním období (neuzavřená faktura) přiřadili pod jeho klub. U každé jednotlivé položky bude detailní informace, za jaký úkon byl poplatek vystaven. V historii vystavených faktur (uzavřené faktury) může také zpětně procházet jednotlivé faktury, detail poplatků a tisknout případné sestavy atd.

Rozlučka přípravky a ml. žáků

Galerie

Galerie obsahuje celkem 125 obrázků.

Dne 28.12.2015 jsme završili fotbalový rok 2015 a jak jinak než fotbalem. Hrálo se urputně, děti proti rodičům, rodiče proti trenérům, maminky proti tatínkům atp. Nakonec zaslouženě vyhrál tým maminek a trenérům tím bylo jen potvrzeno, že bojovnost jejich svěřenců … Celý příspěvek

Druhý ročník 2015 o pohár starosty starší přípravky

Zdravím naše příznivce,

     v neděli 1.11.2015 se na UMT za halou TJ Spartak Chrastava konal již druhý ročník turnaje o pohár starosty města Chrastavy v kategorii starších přípravek. Panovalo sice podzimní leč slunečné počasí, takže jsme si to všichni moc užili. Naši kluci při hře trochu chybovali, ale snažili se a proto jsme nakonec obsadili krásné druhé místo. Děkujeme městu za podporu dětí touto formou, děkujeme trenérovi Pepovi Adámkovi za kompletní organizaci a přejeme dětem, aby se neustále zlepšovaly. Byli bychom rádi, pokud by do kategorie U9 (9 let a mladší) zavítalo více fotbalových nadšenců, kteří by se chtěli naučit hrát fotbal. Pokud máte chuť, přijďte mezi nás. Na závěr připojujeme odkaz na video z turnaje: https://www.youtube.com/watch?v=LZ0z2EVN_Fs&feature=youtu.be a děkujeme panu Loučkovi za jeho natočení. Pokud máte nějaké pěkné fotografie, pošlete nám je prosím.

Trenéři

P.S.: Možná je jen trochu škoda, že nepřišlo fandit více rodičů. Doufáme, že to příště bude lepší smiley.

Turnaj ml. přípravky ve Vesci – opět v roli vítězů

Vítám na našich stránkách příznivce fotbalu mladší přípravky TJ Spartak Chrastava.

Na úvod bych chtěl přivítat všechny nové kluky, kteří posílili naše řady v letošní sezóně. Samozřejmě jsem na druhé straně rád, že nás nikdo po té minulé neopustil. Všem klukům přeji, aby se jim v našem oddíle líbilo a uděláme společně s trenéry vše, aby se ve fotbale stále zlepšovali.

V sobotu 12.09.2015 jsme se zúčastnili druhého turnaje mladších přípravek a to ve Vesci. V turnaji jsme se střetli s týmem z Vesce, Ruprechtic a s Vratislavicemi A a B. Za naše mužstvo nastoupil v brance: Péťa Svoboda, v obraně: Luky Močárko, Jára Svoboda, Toník Nosek, Matoušek Soukup a v útoku Ondra Šimek, Matěj Velechovský, Máťa Fiala a Honzík Klust.  Všechny čtyři utkání jsme vyhráli a závěrečné skóre činilo 34:5. Další vítězství v turnaji tak bylo naše !!!!

Všem našim fotbalistům děkuji za vynikající reprezentaci, bojovnost a nadšení vložené do hry. Mám z vás velkou radost. Také nechci opomenout poděkovat rodičům za všestrannou pomoc a povzbuzování našich svěřenců.

Ještě jednou děkuji. Trenér Lukáš

2. místo mladší přípravky na turnaji ve Vratislavicích

Zdravím všechny příznivce TJ Spartaku Chrastava a především fanoušky mladší přípravky.

Na konci letošní sezóny jsme se zúčastnili turnaje mladších přípravek „ O pohár starosty Vratislavic“. Turnaj se konal dne 28. června 2015 a náš tým reprezentovali : brankař Toník Severa, obránci : Péťa a Jára Svobodovi, Míša Žur a Luky Močárko, v útoku bojovali : Honzík Klust, Marťa Fiala, Ondra Šimek a Máťa Magdolen. Turnaje se zúčastnilo jedenáct mužstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Po rozlosování jsme byli zařazeni do skupiny B, a to společně s fotbalisty z oddílů Vratislavice B, Podještědí, Rapid Liberec a Rynoltice. Díky šikovnosti, bojovnosti a touze po vítězství se nám podařilo skupinu vyhrát : ve skupině jsme 3x vyhráli, 1 remizovali a skóre činilo 14 : 0. Postoupili jsme tedy do finále a čekal nás ještě jeden zápas s vítězem skupiny A (Hrádek nad Nisou) o celkové první místo v turnaji. Finálový zápas nám bohužel dle představ nevyšel. I když nám nakonec to první místo uteklo jen o kousek, chtěl bych velice poděkovat všem našim klukům, a to  bez rozdílu, za jejich přístup. Krásné druhé místo bylo ještě podtrženo individuální cenou, kterou získal Máťa Magdolen za nejlepšího střelce turnaje. Také moc děkuji rodičům za pomoc, povzbuzování a samozřejmě i za dopravu. Doufám, že v příští sezóně navážeme na slušné výsledky a už nyní se těším na vzájemnou spolupráci.

Trenér Lukáš        

Fotbalová brigáda 2.6.2015

Zdravím naše příznivce,

chtěl bych tímto poděkovat panu Bláhovi, paní Válkové, manželům Rubešovým, Kosovým, paní Brandové a trenérům Lukášovi Močárkovi a Jirkovi Doležalovi za pomoc při letošní fotbalové brigádě. I když se nás mnoho nesešlo, stihli jsme vše, co bylo potřeba. Ještě jednou děkuji.

 

P.S.: Také děkuji mladším žákům za pomoc místo části tréninku :-).

 

Trenér Petr

Nástup naší přípravky v prvoligovém utkání

FC Slovan Liberec vs. FC Zbrojovka Brno

     Dne 5.4.2015 jsme mohli s našimi svěřenci nastoupit jako doprovod hráčů v utkání FC Slovan Liberec vs. FC Zbrojovka Brno. Myslím, že jsme si to všichni moc užili. Děkujeme všem rodičům za pomoc a velké poděkování také Pepovi Adámkovi, který vše domluvil s vedením FC Slovan Liberec.

Video:

Foto: