Rozlučka přípravky a ml. žáků

Zdravím naše příznivce, v sobotu 28.5.2016 se uskutečnilo tradiční rozloučení s fotbalovou sezónou 2015/2016 našich nejmenších fotbalistů z přípravek a mladších žáků. Sice nám nepřálo počasí, ale nálada byla skvělá a věřím, že si to všichni moc užili. Velkým překvapením pro malé fotbalisty bylo zajisté ocenění jejich práce a sportovních úspěchů a to v podobě trika s logem, vysněného čísla a hlavně s vlastním jménem :-). Děkujeme trenérům a všem, kteří rozlučku připravili. Děkujeme rodičům za skvělé dobroty a více komentářů není třeba. Za vše mluví tyto fotografie.

Děkujeme Veronice Šimkové za fotografie.

 

Informace pro trenéry mládeže

Důležité informace o financování a podpoře mládeže tj. mladých fotbalistů a o informačním systému is.fotbal.cz.

  1. Členské příspěvky FAČR – Struktura použití členských příspěvků
    201420152016
  2. Podpora formou grantů z města Chrastavy: čtěte zde
  3. Podopra mládeže za rok 2015 (viz dokument z MÚ Chrastava)
  4. V systému is.fotbal.cz jsou v administrátorském účtu vidět všechny sběrné faktury a v archivu i položkově rozepsané náklady. Tato informace vychází z nápovědy systému. Konkrétně text: Po přihlášení do Informačního systému FAČR uvidí administrátor v menu FAKTURACE všechny položky, které se mu v aktuálním fakturačním období (neuzavřená faktura) přiřadili pod jeho klub. U každé jednotlivé položky bude detailní informace, za jaký úkon byl poplatek vystaven. V historii vystavených faktur (uzavřené faktury) může také zpětně procházet jednotlivé faktury, detail poplatků a tisknout případné sestavy atd.

Rozlučka přípravky a ml. žáků

Galerie

Galerie obsahuje celkem 125 obrázků.

Dne 28.12.2015 jsme završili fotbalový rok 2015 a jak jinak než fotbalem. Hrálo se urputně, děti proti rodičům, rodiče proti trenérům, maminky proti tatínkům atp. Nakonec zaslouženě vyhrál tým maminek a trenérům tím bylo jen potvrzeno, že bojovnost jejich svěřenců … Celý příspěvek

Druhý ročník 2015 o pohár starosty starší přípravky

Zdravím naše příznivce,

     v neděli 1.11.2015 se na UMT za halou TJ Spartak Chrastava konal již druhý ročník turnaje o pohár starosty města Chrastavy v kategorii starších přípravek. Panovalo sice podzimní leč slunečné počasí, takže jsme si to všichni moc užili. Naši kluci při hře trochu chybovali, ale snažili se a proto jsme nakonec obsadili krásné druhé místo. Děkujeme městu za podporu dětí touto formou, děkujeme trenérovi Pepovi Adámkovi za kompletní organizaci a přejeme dětem, aby se neustále zlepšovaly. Byli bychom rádi, pokud by do kategorie U9 (9 let a mladší) zavítalo více fotbalových nadšenců, kteří by se chtěli naučit hrát fotbal. Pokud máte chuť, přijďte mezi nás. Na závěr připojujeme odkaz na video z turnaje: https://www.youtube.com/watch?v=LZ0z2EVN_Fs&feature=youtu.be a děkujeme panu Loučkovi za jeho natočení. Pokud máte nějaké pěkné fotografie, pošlete nám je prosím.

Trenéři

P.S.: Možná je jen trochu škoda, že nepřišlo fandit více rodičů. Doufáme, že to příště bude lepší smiley.

Turnaj ml. přípravky ve Vesci – opět v roli vítězů

Vítám na našich stránkách příznivce fotbalu mladší přípravky TJ Spartak Chrastava.

Na úvod bych chtěl přivítat všechny nové kluky, kteří posílili naše řady v letošní sezóně. Samozřejmě jsem na druhé straně rád, že nás nikdo po té minulé neopustil. Všem klukům přeji, aby se jim v našem oddíle líbilo a uděláme společně s trenéry vše, aby se ve fotbale stále zlepšovali.

V sobotu 12.09.2015 jsme se zúčastnili druhého turnaje mladších přípravek a to ve Vesci. V turnaji jsme se střetli s týmem z Vesce, Ruprechtic a s Vratislavicemi A a B. Za naše mužstvo nastoupil v brance: Péťa Svoboda, v obraně: Luky Močárko, Jára Svoboda, Toník Nosek, Matoušek Soukup a v útoku Ondra Šimek, Matěj Velechovský, Máťa Fiala a Honzík Klust.  Všechny čtyři utkání jsme vyhráli a závěrečné skóre činilo 34:5. Další vítězství v turnaji tak bylo naše !!!!

Všem našim fotbalistům děkuji za vynikající reprezentaci, bojovnost a nadšení vložené do hry. Mám z vás velkou radost. Také nechci opomenout poděkovat rodičům za všestrannou pomoc a povzbuzování našich svěřenců.

Ještě jednou děkuji. Trenér Lukáš

2. místo mladší přípravky na turnaji ve Vratislavicích

Zdravím všechny příznivce TJ Spartaku Chrastava a především fanoušky mladší přípravky.

Na konci letošní sezóny jsme se zúčastnili turnaje mladších přípravek „ O pohár starosty Vratislavic“. Turnaj se konal dne 28. června 2015 a náš tým reprezentovali : brankař Toník Severa, obránci : Péťa a Jára Svobodovi, Míša Žur a Luky Močárko, v útoku bojovali : Honzík Klust, Marťa Fiala, Ondra Šimek a Máťa Magdolen. Turnaje se zúčastnilo jedenáct mužstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Po rozlosování jsme byli zařazeni do skupiny B, a to společně s fotbalisty z oddílů Vratislavice B, Podještědí, Rapid Liberec a Rynoltice. Díky šikovnosti, bojovnosti a touze po vítězství se nám podařilo skupinu vyhrát : ve skupině jsme 3x vyhráli, 1 remizovali a skóre činilo 14 : 0. Postoupili jsme tedy do finále a čekal nás ještě jeden zápas s vítězem skupiny A (Hrádek nad Nisou) o celkové první místo v turnaji. Finálový zápas nám bohužel dle představ nevyšel. I když nám nakonec to první místo uteklo jen o kousek, chtěl bych velice poděkovat všem našim klukům, a to  bez rozdílu, za jejich přístup. Krásné druhé místo bylo ještě podtrženo individuální cenou, kterou získal Máťa Magdolen za nejlepšího střelce turnaje. Také moc děkuji rodičům za pomoc, povzbuzování a samozřejmě i za dopravu. Doufám, že v příští sezóně navážeme na slušné výsledky a už nyní se těším na vzájemnou spolupráci.

Trenér Lukáš        

Fotbalová brigáda 2.6.2015

Zdravím naše příznivce,

chtěl bych tímto poděkovat panu Bláhovi, paní Válkové, manželům Rubešovým, Kosovým, paní Brandové a trenérům Lukášovi Močárkovi a Jirkovi Doležalovi za pomoc při letošní fotbalové brigádě. I když se nás mnoho nesešlo, stihli jsme vše, co bylo potřeba. Ještě jednou děkuji.

 

P.S.: Také děkuji mladším žákům za pomoc místo části tréninku :-).

 

Trenér Petr

Nástup naší přípravky v prvoligovém utkání

FC Slovan Liberec vs. FC Zbrojovka Brno

     Dne 5.4.2015 jsme mohli s našimi svěřenci nastoupit jako doprovod hráčů v utkání FC Slovan Liberec vs. FC Zbrojovka Brno. Myslím, že jsme si to všichni moc užili. Děkujeme všem rodičům za pomoc a velké poděkování také Pepovi Adámkovi, který vše domluvil s vedením FC Slovan Liberec.

Video:

Foto:

Rozlučka přípravky a mladších žáků

Bylo to opět perfektní a moc jsme si to užili. Naši svěřenci porovnali síly proti maminkám, tatínkům i trenérům. Všichni hráli s velkým nasazením. Maminky však ukázaly největší bojovnost a vytrvalost a proto opět zaslouženě vyhrály. Děkujeme všem za účast, za dobroty, rodičům za celoroční podporu a do příští sezóny všem přejeme hodně zdraví, úspěchů jak sportovních tak osobních.

Trenéři