Zahájení sezóny mladší přípravky

V sobotu 2.9.2017 jsme s našimi nejmladšími zahájili novou fotbalovou sezónu. Podle nových regulí Libereckého fotbalového svazu se již nebude hrát formou turnajů jak v minulosti, avšak formou soutěže. Tzn, že každý týden až do 28.10.2017 sehrajeme mistrovská utkání. Jelikož předpokladem (zřejmě) je, že bude hrát mužstvo A i B, tak hrajeme v tandemu s přípravkou Chotyně, s kterou budeme všechna utkání absolvovat. Je to hlavně náročné na kluky a rodiče, protože každá neúčast hráče bude znát.

K utkání v sobotu:

Jako hosté přijeli kluci z Vratislavic a Doubí. Nakonec i kluci z Chotyně, kterých bylo pouze 5, ale byli stateční, bojovali a vzájemně jsme si s hráči pomohli. Nebudu zveřejňovat výsledky, ale sehráli jsme 3 utkání, kde jsme dvě vyhráli a jedno o gól prohráli. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a snahu,  vždyť pro některé to bylo vůbec poprvé, kdy v dresu reprezentovali Spartak Chrastavy (viz foto).

Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům, kteří pomohli s přípravou hřiště a dále bych chtěl oznámit, že p. Hovad přislíbil pomoc při trénování a vedení mužstva, za což mu určitě všichni děkujeme.

Děkuji trenér Petr