Starší přípravka v Mníšku 30.4.2016

   V sobotu 30.4. se starší přípravka zúčastnila dalšího turnaje, tentokrát v Mníšku. Chrastavu reprezentovali: v bráně skvělý Adam Janoušek, říznou obranu tvořili Mára Kos, Jirka Vík, Denis Dušek, Vašek Pelc a o góly se starali Michal Žůr, Honzík Klust, Honzík Doležal a Matěj Magdolen.

   K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Mníšku B a úvod se nám vůbec nepovedl. Během chvilky jsme prohrávali 3:0. Kluci to ale nevzdali a podařilo se jim vyrovnat na 3:3. Pak jsme však znovu po chybě dostali gól a prohrávali. Ani tentokrát to kluci nezabalili a znovu se jim podařilo vyrovnat. Na konci jsme měli šance i na úplné otočení výsledku, ale bohužel jsme je neproměnili.

   Druhý zápas jsme se nedokázali prosadit proti Vratislavicím A a prohráli jsme 2:0. Další zápas jsme si poradili s Mníškem A 4:3 a nakonec jsme rozdrtili Vratislavice B 8:1.

   Jediný člověk z Chrastavy, který asi neměl z výkonů kluků tak úplnou radost, byl dědeček našeho Honzíka Klusta. Mají spolu totiž dohodu, že za každý gól, který Honzík nadělí soupeři, dostane 50,-Kč a za nahrávku na gól 25,-Kč. Myslím, že po dvou turnajích bude muset žádat o zvýšení důchodu :-). Pokaždé ho to stálo cca 350,-Kč.

   Zhodnocení: Kluci se moc snažili, nevypustili žádný souboj a předvedli i hodně „fotbalovosti“. Ne že by nebylo co zlepšovat, ale je  vidět velký pokrok.

     Doufám, že to tak cítí i kluci a baví je to. V sobotu nám přišlo, že ano. Kluci děkujeme.

    Trenér  Jirka

Fotografie od Lenky Švorcové. Děkujeme.