Rozlučka ml. přípravky

     Zdravím všechny naše příznivce. V sobotu 16.12.2017 proběhlo tradiční rozloučení s fotbalovou sezónou našich nejmenších fotbalistů v tělocvičně TJ Spartak Chrastava. Pod taktovkou trenéra Petra Rachlického proběhl nejprve slavnostní nástup, na kterém starosta města Chrastavy Ing. Michael Canov pronesl úvodní řeč. Poděkoval rodičům, že podporují své ratolesti ve sportovních aktivitách a popřál všem klukům, aby jednou mohli v tomto sportu reprezentovat město Chrastava stejně tak dobře, jako to aktuálně dělají muži v divizním týmu A. Dále se ujal slova předseda TJ Spartak Chrastava pan Petr Rozmajzl, který rovněž poděkoval klukům, ale především trenérovi Petru Rachlickému za jeho dosavadní práci s přípravou malých fotbalistů a pak všem popřál bohatého Ježíška.

     Velmi příjemné a pro naše nejmenší fotbalisty rozhodně povzbuzující bylo, že se na ně přišli podívat hráči z A týmu a to konkrétně Jiří Štajner, Ludvík Zíka a Filip Henzl.

     Po nástupu proběhla nejprve soutěž mezi jednotlivými týmy dětí a rodičů v opičí dráze. Poté se uskutečnil turnaj pěti týmů sestavených z dětí a rodičů. Každý zápas trval 15 minut a našim nejmladším fotbalistům se v nich vždy podařilo jednoznačně zvítězit. Turnaj tak dopadnul ke spokojenosti všech zúčastněných. Na závěr předali trenéři Petr Rachlický a p. Hovad svým svěřencům medaile a dárky. Předseda Petr Rozmajzl společně s Ludvíkem Zíkou a Filipem Henzlem vyhodnotili a odměnili nejlepší hráče. Na konec rodiče poděkovali trenérům a popřáli jim příjemné vánoční svátky plné klidu a odpočinku.

     Turnaj i rozloučení s letošní fotbalovou sezónou nejmladších fotbalistů proběhlo bez zranění a všichni jsme si to náramně užili. Děkujeme všem.

Fotografie z fotbalové rozlučky